NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada przedszkolaki z grupy „Zajączki” odśpiewały Hymn Polski oraz inne Patriotyczne Piosenki.

Celem było zachęcenie dzieci do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. W tym dniu podczas zajęć edukacyjnych dzieci utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych, wydarzeń historycznych, tak ważnych dla naszej Ojczyzny, słuchały polskich legend, pieśni. Wykonały również prace plastyczne związane z Polską. Święto Niepodległości jest zawsze znakomitą okazją do kształtowania u dzieci postaw patriotycznych, tożsamości narodowej, zachęcenia do współuczestnictwa w pielęgnowaniu tradycji i oddania hołdu tym, którzy poświęcili dla Ojczyzny swoje życie.

Opublikowane przez: Aleksandra Świderska, dnia: 9 listopada 2023

Ikonka facebooka
Przedszkole Publiczne w Łaszewie na facebooku
Skip to content