ŚNIADANIE WIELKANOCNE

12 i 13 kwietnia w naszych przedszkolach odbyły się uroczyste śniadania wielkanocne. Na świątecznych stołach nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, baranka z ciasta stroików z bazi i bukszpanu. Śniadania zostały rozpoczęte serdecznymi życzeniami Pani Dyrektor. Następnie wszyscy wspólnie składali sobie życzenia świąteczne. Po oficjalnej części wszyscy zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.  Ten dzień miał wyjątkowy charakter; dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Po śniadaniu przedszkolaków odwiedził gość specjalny- zajączek wielkanocny, który złożył dzieciom serdeczne życzenia i wręczył im drobne upominki. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.

Opublikowane przez: Aleksandra Świderska, dnia: 28 kwietnia 2022

Ikonka facebooka