TEATR „KRASNAL POZIOMKA W KRÓLESTWIE SŁODYCZY”

W poniedziałek 06.11.2023r. nasze przedszkole odwiedził teatr profilaktyczny edukacja i animacja „Magik”.

Przedstawili teatrzyk pt. „Krasnal poziomka w królestwie słodyczy”. Aktorzy przenieśli nas do Królestwa Słodyczy, w którym panuje Król Słodkości. Niestety, władca tego kraju robi co może, by nie pozwolić dzieciom zdrowo się odżywiać.

Spektakl dostarczył przedszkolakom niezapomnianych wrażeń. Obserwowały z zainteresowaniem losy głównego bohatera. Mamy nadzieję, że historia Łakomczuszka wpłynie na popularność zdrowego trybu życia wśród naszych milusińskich, ich aktywność fizyczną i lepsze samopoczucie.

Krasnal poziomka w królestwie słodyczy

Opublikowane przez: Aleksandra Świderska, dnia: 6 listopada 2023

Ikonka facebooka
Przedszkole Publiczne w Łaszewie na facebooku
Skip to content